Kierownik Projektów IT

SII Sp. z o.o.

Poziom stanowiska

kierownik / koordynator

Branża

IT

Wymiar czasu pracy

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt b2b

Miejsce pracy

Aleja Niepodległości 69, Mokotów, Warszawa

Tryb pracy

praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie zakresu projektu, w tym koordynowanie procesu definiowania wymagań biznesowych i technicznych do systemów informatycznych

  • Planowanie budżetu, tworzenie planu wydatków i realizacja rozliczeń

  • Opracowywanie koncepcji i planów wdrożeń

  • Zarządzanie zmianami zgłaszanymi do projektu

  • Planowanie prac zespołu projektowego, monitorowanie i raportowanie statusu projektu

Nasze wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu dużymi i średnimi projektami związanymi z budową/rozwojem oprogramowania

  • Doświadczenie w pracy w złożonych strukturach organizacyjnych i w pracy z wieloma interesariuszami projektu

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym w tym w planowaniu, zlecaniu i rozliczaniu prac

  • Doświadczenie w negocjacjach i zarządzaniu dostawcą i kontraktem po stronie klienta

  • Doświadczenie w specyfikowaniu i weryfikacji dokumentacji projektowej

  • Znajomość metodyk/standardów zarządzania projektami, np. PMBoK, Prince2, Agile PM, Scrum

  • Certyfikat Prince2 Professional, PMP lub równoważny

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • Znajomość języka angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 – to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój – meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły – taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów – prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy – pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

O firmie

15 lat na rynku, 6 500 ekspertów, 1 miliard złotych przychodu, 7-krotny tytuł Great Place to Work – poznajcie #UnstoppableSii, najszybciej rozwijającą się firmę IT, transformacji cyfrowej, BPO i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata. Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People. Sii posiada swoje biura w 14 lokalizacjach w Polsce, w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Pile, Częstochowie, Białymstoku i Gliwicach.

Related Article

ETA Rozwojowo – A co, jeżeli Przeszkody są przekierowaniem we właściwym kierunku?

A co, jeżeli przeszkody są przekierowaniem we właściwym kierunku?

W dzisiejszym ETA Rozwojowo, Alina zaprasza do refleksji nad oceną przeszkód i różnego rodzaju opóźnień w Twoim życiu.

Czy rzeczywiście z perspektywy czasu nadal żałujesz, że coś poszło inaczej?

Być może dany bieg wydarzeń był w rzeczywistości przekierowaniem we właściwą stronę?

Jak możesz wykorzystać ten koncept, żeby nie tylko oceniać swoją przeszłość ale także spojrzeć z zaufaniem w przyszłość?

Jesteśmy ciekawi Twoich refleksji na ten temat.

Oraz na temat nowej nazwy krótkich odcinków solowych Aliny ???? Szczegóły w podcascie!

Rafał Knapik – dziękujemy za montaż

#ETA #ETARozwojowo #Rozwojosobisty #Percepcja

Podsumowanie dwudziestego szóstego tygodnia 2024 [CW26’24]

W dzisiejszym odcinku razem z Mateusz Kowalewski prezesem gospodarkamorksa.pl, podsumujemy ostatnią edycję Kongresu Polskie Porty 2023. ????????

???? A tymczasem przypłynęło podsumowanie 26’ego tygodnia ⚓️ ???? Lekkie wzrosty indeksów

???? MSC Mediterranean Shipping Company wprowadza serwis Europa Północna-Azja-USWC
❌ A.P. Moller – Maersk usuwa połączenia z Duqm i Barceloną w ME8
???? A.P. Moller – Maersk uruchamia nową pętlę z Włoch do Algierii
????️ Przewrócił się dźwig na wyspie Ostrów w Gdańsku
???? Spada poziom dostępnego tonażu
???? łączna pojemność zwodowanych jednostek w poprzednim tygodniu na poziomie 80 000 TEU
✍️ Marsa Maroc podpisuje koncesję Nador West Med
↩️ A.P. Moller – Maersk wycofuje się z zakupu DB Schenker
???????? Ukraina rozpoczyna negocjacje dot. członkostwa w Unii Europejskiej
???? Japonia zamierza stworzyć autonomiczny “taśmociąg” pomiędzy Tokio a Osaką

Słuchasz nas na Spotify lub Apple Podcast? Poprosimy o ocenę w aplikacji, to zajmuje dosłownie 3 sekundy

Dziękujemy partnerom i sponsorom: Balticon S.A. Baltic Hub ECU Worldwide AC Porath OFF-DOCK Gdansk Magdalena Marcin Michał Joanna Joanna

Rafał dzięki za audio ????
#fracht #morski #ocean #sea #freight

Podsumowanie dwudziestego piątego tygodnia 2024 [CW25’24]

Unia Europejska planuje wprowadzenie ceł wyrównawczych na chińskie samochody elektryczne, co może podnieść ich ceny i ograniczyć dostępność tańszych pojazdów z Chin, jeśli rozmowy z Chinami się nie powiodą. Cła, mające zwalczać nieuczciwe subsydia, mogą wejść w życie już 4 lipca 2024 roku. ????????

???? A tymczasem przypłynęło podsumowanie 25’ego tygodnia ⚓️

???? Ciągły wzrost stawek,

???? Indeks PMI w Chinach,

???? Kongestia dalej utrzymuje się w Singapurze,

????️ Jak powinny być rozbudowywane terminale,

???? MSC Mediterranean Shipping Company przywraca serwis Mustang,

????️ KMTC otwiera nowy serwis pływający po Morzu Czerwonym,

???????? MSC Mediterranean Shipping Company uruchamia Ukraine Shuttle,

???? COSCO SHIPPING Europe rozszerza swoją “Bałtycką siatkę” o UK,

⛽ YZJ dostarcza ZIM SAPPHIRE napędzany LNG,

????️ Kanał Sueski przedłuża obniżkę stawek w związku z kryzysem na Morzu Czerwonym,

???? FMC Prosi o Uwagi dot. Aliansu Gemini A.P. Moller – Maersk i Hapag-Lloyd AG

Dodatkowo w komentarzu pod tym postem będziecie mogli znaleźć informacje o akcji “Oddaję krew – ratuję życie” organizowanej przez CMA CGM Polska ????

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.